nr 1365 8265
Inger Beckman
(f. 1942), Sverige
Akvarell, Träd vid vatten, Signerad, 94x64 cm
Inger Beckman, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:24:48
4/12 20:12:06
4/12 20:22:28